فارسی  العربیه  русский  English 

درباره صنایع غذایی حمید

صنایع غذائی حمید با تجربه ربع قرن تولید محصولات تبدیلی کشاورزی در راستای شعار جهانی بهداشت " ایمنی غذا از مزرعه تا سفره " اهدافش را براین پایه برنامه ریزی نموده و انواع مواد غذایی اعم از شوریجات و ترشيجات (خیارشور، کنسرو زیتون ، ترشی مخلوط ، ترشی سیر ، ترشی فلفل ...) را تولید می کند و تولید کنسروجات غیرگوشتی (کنسرو لوبیا چیتی ، کنسرو لوبیا سبز...) مرباجات ( مربای آلبالو، مربای هویج ...) و ... را در دستور کار دارد . مدیریت این مجموعه با اعتقاد باینکه هرچه دارند از عنایات خداوند باریتعالی است نام مبارک حمید را برای محصولات خود برگزیدند لذا صنایع غذایی حمید برای حفظ حرمت و قداست این نام مبارک ، همه سعی و تلاش خود را بکار میبرد تا محصولات با کیفیت و سالم به مصرف کنندگان عزیز ارائه نماید بر این اساس محصولات تولیدی دارای پروانه های بهداشت و استاندارد ملی ایران و همچنین استانداردهای بین المللی ایزو 9001 (مدیریت کیفیت) ، ایزو 22000 (مدیریت امنیت غذایی) ، GMP ، HACCP و حلال می باشند ، این واحد تولیدی علاوه برعرضه محصولات خود در بازار داخلی ایران بخشی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر می نماید. صنایع غذایی حمید افتخار دارد که در سال های 1387 و 1388 از سوی مسئولین ذیربط بعنوان واحد تولیدی نمونه در بخش صنایع تبدیلی کشاورزی انتخاب شده است .

خط مشی:
صنایع غذایی حمید، به منظور حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات و فرایند های تولید و تبدیل محصولات، ضمن اجرای سیستم های ISO 9001 2008 (مدیریت کیفیت) ، HACCP و2005 :ISO 22000 (مدیریت امنیت غذایی) و التزام به بهبود مستمر ، رئوس خط مشی خود را بشرح ذیل اعلام می دارد :
1. استفاده مطلوب از منابع و بهبود فن آوری در جهت ارتقاء کمی و کیفی محصولات، به منظور جلب رضایت مشتریان.
2. ارائه محصولات متنوع و جدید با کیفیت به منظور افزایش سهم و توان رقابتی در بازار متناسب نیاز مشتریان.
3. آموزش مستمر و ایجاد فضای مناسب کاری برای نیروی انسانی، در جهت افزایش سطح مهارت، دانش و توانایی.
4. رعایت الزامات قانونی، کیفیت محصول و بهداشت و ایمنی محصول، منطبق با استاندارد سیستم مدیریت یکپارچه طرح ریزی شده و ارتقاء سطح GHP (شرایط بهداشتی تولید) GMP (شرایط زیرساختی تولید).
محورهای فوق با اهداف تدوین شده در کلیه سطوح سازمان پشتیبانی شده است و مدیریت ارشد این مجموعه با همکاری کلیه سطوح سازمانی و با اعتقاد کامل و عزمی راسخ به آن متعهد شده است، تا با رعایت کلیه استانداردهای ذکر شده تداوم اثر بخشی و بهبود مستمر آن را با اختصاص منابع لازم، محقق نماید.
 

سخن مدیریت

اعتبار
100%
کیفیت
100%
تعهد
100%
تجربه
100%
    • تهران، اسلامشهر،خیابان طالقانی، صنایع غذایی حمید
    • 02156825016-8
    • صدای مشتری: 02156825016
    • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری تصاویر

Top
ما از کوکی ها برای نمایش بهتر و سریعتر سایت استفاده میکنیم . برای استفاده این وب سایت از کوکی ، لطفا با تایید این موضوع به ما این اجازه را بدهید مشاهده قوانین. من این سایت را تایید میکنم تایید